lat  /  rus

Jūrmala


Apskatīt visus kartē

Rīga


Apskatīt visus kartē
Drukāt

Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)

Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga (Garden Apartments)
Rīga, Mežaparks, Visbijas prospekts 45. Jaunais projekts „Garden Apartments”. Pārdod plašu un gaišu dzīvokli ēkas 1.stāvā ar lielu terasi un savu privāto dārzu. Kopējā platība: 118,1 kv.m., no kuriem dzīvojamā platība: 96,4 kv.m. un terase – 21,7 kv.m. Divas guļamistabas, dzīvojamā istaba ar virtuves zonu. Divi sanmezgli. Pilna iekšējā apdare, aprīkoti sanmezgli, bez virtuves un iebūvētiem skapjiem, gaismekļiem.
Projektu veido divas trīsstāvīgas dzīvokļu mājas „Anna” un „Bella”, ar kopējo dzīvokļu skaitu – 16. Dzīvokļu platības no 60 – 377 kv.m. 2 – 4 istabu dzīvokļi. Māju fasādes apdarītas ar dabīgu sarkankoku – osi. Lieli panorāmas logi līdz grīdai gaismai un saules stariem. Pilna iekšējā apdare no kvalitatīviem apdares materiāliem. Visos dzīvokļos ozola masīvkoka dēļu grīdas, itāļu dizaineru flīzes gaiteņos un sanmezglos, durvis ar riekstkoka finierējumu, akmens masas vannas un Villeroy & Boch santehnika, siltās grīdas sanmezglos, iebūvētie gaismekļi. Apsildāma pazemes stāvvieta ar 22 vietām. Katrā „Garden Apartments” mājā ir mūsdienīgs lifts, kas savieno dzīvokļus ar garāžu. Māju siltināšana pārsniedz celtniecības normatīvus un padara dzīvokļus maksimāli energo taupīgus. Augstas kvalitātes divkameru (3 stikli) koka stikla paketes, kuras ļauj saglabāt siltumu telpā un pasargā no ielas trokšņiem. Gāzes apkure. Katrā dzīvoklī individuāli siltuma, elektrības un ūdens skaitītāji. Liela personīgā „Garden Apartments” teritorija, kas aizņem 6454 m2, ir iežogota un bagātīgi labiekārtota. Skuju un augļu koku ēnā iekārtotas ērtas lapenes, soliņi un bērnu laukums. Visiem apartamentiem ir plašas terases, savukārt lielākajai daļai pirmā stāva dzīvokļu pieder īsts dārzs ar dzīvžogu. Mežaparks ir Latvijas galvaspilsētas zaļākais un prestižākais privātmāju rajons. Šeit atrodas īsts meža parks ar tīru gaisu un lielu ezeru. „Garden Apartments” mājas atrodas 15 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra un kā arī 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas lidostas, savukārt Vecāķu pludmale un Rīgas līcis vien 19 minūšu brauciena attālumā. “Garden Apartments” tā ir iespēja dzīvot meža un ezera tuvumā, dažādi kultūras un sporta pasākumi, kā arī lieliska infrastruktūra. Nodots ekspluatācijā – 2014. gada decembris. Pazemes autostāvvietas (vieta - 25 000 EUR). Katra dzīvokļa cenā ir iekļauta noliktavas telpa ēkas pazemes stāvā.

Cena - 365 000 EUR

Istabu skaits3
Stāvi3
Stāvs1
Dz. platība (kv.m.)96,4
Platība (kv.m.)118,1
Nodots ekspl.12.2014.
KontaktpersonaBirojs
T.+371 67762207
Adrese:Visbijas pr.45, Mežaparks, Rīga
Cena (EUR)365 000
(PDF)
Ja radušies kādi jautājumi saistībā ar šo projektu - sazinieties ar mums:
Real Estate Jurmala SIA
Dubultu prospekts 3, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis: +371 67762207 / +371 67762206
E-pasts: